Apie mus

STIHL virvių parkas - bendro Kazlų Rūdos savivaldybės ir Olecko gminos projekto produktas. 2011 m. kovo 31 d. Kazlų Rūdos savivaldybė ir Olecko gmina pasirašė finansinės paramos sutartį projekto „Bendro Kazlų Rūdos ir Olecko turistinio produkto sukūrimas  remiantis sporto infrastruktūros plėtojimu“ įgyvendinimui. Projektas vykdomas pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos  ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą, skirtą skatinti tvarų Lietuvos ir Lenkijos pasienio vystymąsi didinant ekonominę, socialinę ir teritorinę sanglaudą. Programą iš dalies finansuoja Europos sąjungos regioninės plėtros fondas.

Kompleksinis projekto įgyvendinimas sudarys sąlygas socialinių, teritorinių ir ekonominių skirtumų mažinimui tarp šių dviejų Europos regionų. Kazlų Rūdos parke įrengtas STIHL virvių parkas aktyviam poilsiui ir visuomenės užimtumui didinti, o prie Olecko miesto esančio ežero pakrantėje sukurta turistinė bazė vandens sporto mėgėjams.

Kazlų Rūdos STIHL virvių parkas  – pirmasis toks parkas Suvalkijoje ir pirmasis šalyje, įrengtas ne už privačias, o už Europos Sąjungos ir savivaldybės lėšas.

Parke įrengtos šešios trasos. Dvi vaikams ir keturios suaugusiems. Jos pažymėtos skirtingomis spalvomis. Mažųjų oranžinė - patiems mažiausiems, nereikalingi apraišai, Geltona - vaikiška, skirta vaikams nuo 5 metų, žalia – apšilimui suaugusiems, Mėlyna – vidutinio sudėtingumo, Raudonoji - sudėtinga ir ilgiausia trasa visame parke, Juodoji trasa skirta ekstremalams. Virvių parke iš viso yra įrengta 80 rungčių.

G.Mocevičiaus firma „Ginalas“ prisideda prie virvių parko viešinimo, teikia finansinę paramą ir dalinai apmoka reklamos išlaidas.

Parką administruoja Kazlų Rūdos Sporto centras. 


Kazlų Rūdos Sporto centras

Daukanto g.18, Kazlų Rūda, LT-69443

Tel.(fax.) 8 343 96387, mob. +370 655 17400

El.p. kazlurudossportocentras@gmail.com

Direktorius Giedrius Gorianovas