Naujienos » Naujos trasos STIHL virvių parke

Šiemet STIHL virvių parkas sezoną pradės būdamas didesnis! Kol visi gyveno Šv. Kalėdų laukimu STIHL virvių parkas gyveno naujų trasų statybomis. Po ilgų derinimų, trasų keitimo vietų pagaliau buvo sutarta su rangovais kur ir kokios naujos trasos turi būti STIHL virvių parke. Galiausiai beveik prieš pat Šv. Kalėdas nuotykių parkas pasipuošė dviem naujomis trasomis ir dar dovanų gavo lauko stalo teniso stalą!

Abi trasos skirtos tokioms klientų grupėms, kurioms labiausiai trūko veiklos STIHL virvių parke - patiems mažiausiems ir ekstremalams.

Mažųjų oranžinė - patiems mažiausiems skirta trasa, kurioje tėveliai galės vaikus prižūrėti ir pasiekti nuo žemės. Trasoje nereikalingi specialūs diržai laipiojimui, tėveliai gali eiti trasa kartu su pačiu vaiku, nesvarbu kokio amžiaus jis būtų. Trasoje yra 13 užduočių, kuriose mažasis alpinistas galės atskleisti savo laipiojimo sugebėjimus.

Juodoji trasa sukurta gera fizinį pasirengimą turintiems arba ekstremalius iššūkius mėgstantiems žmonėms. Trasos užduotyse kai kur teks pakaboti vien ant rankų, o kai kur kaip tarzanui skrieti virš medžių įsikibus į virvę. Trasoje iš viso yra 13 užduočių ir 3 skrydžiai. 

Daugiau trasų nuotraukų: 

https://lt-lt.facebook.com/stihlvirviuparkas